порушення правил щодо карантину людей

Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 на всій території України введено карантин.

З метою спонукання громадян та суб’єктів господарювання дотримуватись вимог щодо карантину, Верховною радою України до Кодексу України про адміністративні правопорушення внесено зміни, а саме доповнено ст. 44-3.

Відповідно до ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, - тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Оформлення матеріалу про адміністративне правопорушення (протоколу, доказів) здійснюють співробітники поліції, органів охорони здоров’я/державної санітарно-епідеміологічної служби, які в подальшому направляють його до суду, який і буде здійснювати розгляд справи.

Проте, доволі часто співробітники поліції складають протоколи по ст. 44-3 КУпАП з порушенням вимог чинного законодавства або складають дані протоколи на осіб, які взагалі не порушували правил щодо карантину людей. У зв'язку з чим, для належного захисту своїх прав бажано звернутись за юридичною допомогою до адвоката по ст. 44-3 КУпАП. 

Адвокат з порушенням правил щодо карантину людей надасть професійну допомогу як під час складання матеріалів про адміністративне правопорушення за ст. 44-3 КУпАП, так і під час безпосереднього захисту прав особи в суді. 

Адвокат по статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення знає на які суттєві недоліки протоколу про адміністративне правопорушення необхідно звернути уваги. 

Я, адвокат Гагарський Артем Павлович, готовий захистити Ваші права від безпідставного притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 44-3 КУпАП.