Ініціювати проведення позапланової перевірки за анонімною заявою не вдасться

У справі № 818/312/16, яку розглянув КАС ВС, особа звернулась до Державної служби з питань праці із заявою про порушення трудового законодавства на підприємстві. При цьому назвалась представником трудового колективу Конотопського авіаремонтного заводу «Авакон». Управлінням Держпраці видано наказ щодо позапланової перевірки, але інспектора допущено не було. Крім того, підприємство подало позов про скасування наказу.
КАС роз’яснив, що позапланові перевірки за зверненнями осіб про порушення законодавства про працю здійснюються за наявності згоди Держпраці України.

Згідно зі ст.6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставами для здійснення позапланових заходів є:
✔️ подання заяви про здійснення заходу за бажанням суб’єкта господарювання;
✔️ неподання в строк або виявлення недостовірних даних у документах обов’язкової звітності;
✔️ перевірка виконання розпорядчих документів, виданих за результатами планових заходів;
✔️ обґрунтоване звернення фізичної особи про порушення суб'єктом господарювання її законних прав;
✔️ аварія, смерть внаслідок нещасного випадку або професійного захворювання, пов’язаного з господарською діяльністю суб’єкта. КАС зауважив, що фізичні особи, які подали безпідставне звернення про порушення суб'єктом вимог законодавства, несуть відповідальність згідно з законом.

У цій справі звернення про порушення з боку підприємства законних прав заявника є анонімним, а відтак не може бути підставою для проведення перевірки.
Крім того, суд звернув увагу на відсутність згоди Держпраці України та дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог.